Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KUM BONCUKTAN NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI
0 Yorum 15,710 Görüntülenme 25 Temmuz 2018

Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Yapımı

KUM BONCUKTAN NAMAZ ÖRTÜSÜ YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun hanımlar, Rabbim sizler için hayırlı olacak bütün dualarınızı kabul eylesin. Kum boncuktan harika oya modelleri yapılıyor, boncuklu oya modelleri içerisinde yer alacak, gerçekten çok güzel görünen Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, yapımı gayet kolay ve harika görünen bu modeli, tığ işi biliyorsanız sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kum Boncuklu Namaz Örtüsü

Oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Boncuklu Oya Modelleri içerisinde yer alıyor. Kum Boncuklu Sıralı Tığ Oyası Yapımında kum boncuklar önceden ipe dizilerek hazır hale getiriliyor, modelimiz 3 sıra halinde yapılarak tamamlanıyor, yapımı gayet kolay, bu tür modelleri seviyorsanız sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Kum Boncuklu Oya Modelleri arasında yer alan, Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Yapımına da kesinlikle bakmanı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com