Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KÜPELİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,268 Görüntülenme 24 Ocak 2018

Küpeli Tığ Oyası Yapımı

KÜPELİ TIĞ OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, yine çok güzel bir oya modeliyle birlikteyiz, sizlerle Küpeli Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel görünüyor, harika bir model olmuş, ben bayıldım, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Küpeli Çiçek Tığ Oyası

Küpeli Tığ Oyası Modelinde, 22 numara tığ kullanılmış, ip olarak polyester oya ipleri seçilmiş, çok güzel olmuş, polyester ip kullanıldığı için kolay kırışmayacaktır, motiflerin ortasındaki halkayı, yazmalarda kullanılan en küçük halka olarak tercih ederseniz, daha güzel olacaktır. Oya modelimize halkamızın içini doldurarak başlıyoruz ve motiflerimizi yapıyoruz, daha sonra yazmamızın tığ batısını ve çubuklarını yaparak, motiflerimizi birleştiriyoruz, ara mesafesini ayarlamak sizin tercihinize kalmış, ara kısımlarına çubuklar üzerine pıtırcıklar yapabilirsiniz. Çok hoş bir model olmuş, yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da çok yakışacaktır. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Çiçekli Kolay Babet Patik Yapımına bir göz atın derim.

Görünümü çok güzel olan, Bademli Kolay Üçgen Şal Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Küpeli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Küpeli Oya Nasıl Yapılır

Küpeli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com