Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / MİSİNALI ŞİŞ İLE KOLAY DİKİŞSİZ BERE YAPILIŞI
0 Yorum 13,654 Görüntülenme 22 Kasım 2018

Misinalı Şiş İle Kolay Dikişsiz Bere Yapılışı

MİSİNALI ŞİŞ İLE KOLAY DİKİŞSİZ BERE YAPILIŞI

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her işinizi her daim hayırlı eylesin. Çok güzel bere modelleri yapılıyor, kolay bere modelleri arasında yerini alacak, güzel görünen Misinalı Şiş İle Kolay Dikişsiz Bere Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, görünümü çok güzel olmuş, yapımı da iki şişle olduğu için gayet kolay ve kısa sürede bitirebileceğiniz bir model olmuş.

Kolay Dikişsiz Bere Modeli

Bere modelimiz Sevginin Emeği Kolay Bere Modelleri arasında yerini almış, Misinalı Şiş İle Kolay Dikişsiz Bere Yapılışında tek renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Bere modelimiz 4 yaş çocuklara uygun olarak yapılmış, siz tabii ki de örnek sayılarını artırarak büyükler için de yapabilirsin, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum Bere Modelleri arasında yer alan, Üçlü Burgu Erkek Beresi Yapımına da bir göz atın derim.

Sevginin Emeği Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Misinalı Şiş İle Kolay Dikişsiz Bere Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Misinalı Şiş İle Kolay Dikişsiz Bere Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com