Ana Sayfa » Patik Modelleri / NARTANESİ BONCUKLU BOT PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 15,611 Görüntülenme 09 Kasım 2018

Nartanesi Boncuklu Bot Patik Yapılışı

NARTANESİ BONCUKLU BOT PATİK YAPILIŞI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim her gününüzü hayırla doldursun inşallah. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 boncuklu patik modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen Nartanesi Boncuklu Bot Patik Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, patik modelimiz nar tanesini andıran üzerindeki boncuklarıyla çok harika görünüyor, çeyizlik olarak yapılabilecek güzel bir model olmuş.

Narlı Patik Modeli Yapımı

Patik modelimiz Nihalin Örgü Dünyası 2019 Boncuklu Patik Modelleri arasında yerini almış, Nartanesi Boncuklu Bot Patik Yapımında tek renk ip kullanılmış, boncuklar kendini belli etsin diye ip rengi beyaz seçilmiş, tabii ki sizler zevkinize göre farklı renkleri kombin edebilirsiniz, daha farklı renklerde boncuklar kullanabilirsin, ama modelimizin ismi ile uyumlu olması için kırmızı renkli boncuklar tercih edersiniz daha hoş olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel ve huzurlu günlerde kullanın inşAllah.

Tığ İşi Boncuklu Patik

Sizlerle daha önceden paylaştığım Boncuklu Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şiş Kiraz Motifli Boncuklu Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Nartanesi Boncuklu Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Nartanesi Boncuklu Bot Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com