Ana Sayfa » Patik Modelleri / SÜPER KOLAY HAROŞALI PATİK YAPIMI
0 Yorum 6,467 Görüntülenme 14 Aralık 2018

Süper Kolay Haroşalı Patik Yapımı

SÜPER KOLAY HAROŞALI PATİK YAPIMI

Gününüz bereketli ve huzurlu olsun bayanlar. Rabbim her işinizi hayırlı eylesin. İki şişle harika patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yer alacak, çok hoş görünen Süper Kolay Haroşalı Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok kullanışlı ve güzel olmuş, iki şişle örmeyi biliyorsanız yapımı çok kolay, kısa sürede bitirebileceğiniz bir patik modeli olmuş.

İki Şiş Haroşalı Patik Yapımı

İki şiş patik modelimiz Örgü Hayatım 2019 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, Süper Kolay Haroşalı Patik Yapımında renk geçişli ip kullanılmış, sizler tabii ki tek renk olarak da yapabilirsiniz veya zevkinize göre farklı renklerde seçebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir model olmuş, çeyizlik olarak da yapılabilir. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışına da bir bakın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Süper Kolay Haroşalı Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Süper Kolay Haroşalı Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com