Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SÜPÜRGE ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 32,305 Görüntülenme 14 Şubat 2019

Süpürge Çiçeği İğne Oyası Yapımı

SÜPÜRGE ÇİÇEĞİ İĞNE OYASI YAPIMI

Mutluluk ve huzur dolu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi hiç eksik eylemesin. Çok güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, Süpürge Çiçeği İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yazma kenarlarına çok yakışacak, değişik ve güzel bir model olmuş, farklı model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Süpürge İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları Yeni Sezon Modelleri arasında yerini almış, Süpürge Çiçeği İğne Oyası Yapımında öncelikle modelimizin yeşil yaprak kısmını işliyoruz, daha sonra süpürge modelini yaprağın üst kısmına yapıyoruz, ara kısımlara dağ modeli uygulanmış, gerçekten çok hoş olmuş, sizler de aynı şekilde yapabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Süpürge İğne Oyası Modeli Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Süpürge Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Süpürge Çiçeği İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com