Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TAVŞAN KULAK TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,032 Görüntülenme 24 Ekim 2017

Tavşan Kulak Tığ Oyası Yapımı

TAVŞAN KULAK TIĞ OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar çok farklı oya modelleri gördüm, ama bu biraz daha farklı, sizlerle Oya Ve Dantel Dünyasının, Tavşan Kulak Tığ Oyası Modeli ismini vermiş olduğu oya modelini paylaşıyorum, sizler ne dersiniz bilmiyorum, çok farklı ve şirin olmuş, renkli ve de birbirine çok güzel uyum sağlamış.

Tavşan Kulak Oya Modeli

Tavşan Kulak Tığ Oyası Modeli, motiflerden oluşuyor, yeşil kısmı yaparken birleştirerek işliyorsunuz, kulaklarını sonradan işliyorsunuz, bence çok hoş olmuş, mutfak havlularınıza da çok yakışacağını düşünüyorum, ben çok beğendim umarım sizler de beğenirsiniz, aynı zamanda çok zor bir model değil, kızlarımızın çeyizi içinde farklı bir alternatif olabilir, bu güzel oya modelini yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel ve kullanışlı görünen Balıklı Lif Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Bu ayakkabı patik modelini görünce beğeneceğinize eminim, Nazar Boncuğu Ayakkabı Patik Modeline bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyasına Tavşan Kulak Tığ Oyası Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Tavşan Kulak Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com