Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TEK SIRA TIĞ OYASI YAPIMI
1 Yorum 12,652 Görüntülenme 14 Ağustos 2018

Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı

TEK SIRA TIĞ OYASI YAPIMI

Günümüz huzurlu ve bereketli olsun, Rabbim şer olanları sizden uzak hayır olanları yakın eylesin. Değişik ve farklı tığ oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, tek sıra oya modelleri arasında yerini alacak, farklı ve değişik görünen Tek Sıra Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, tek renk yazmalara çok hoş olacaktır, tülbent kenarı olarak da yapabilirsiniz.

Tek Sıra Tülbent Oyası

Oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tek Sıra Oya Modelleri içerisinde yerini almış. Tek Sıra Giden Oya Modelimiz tek renk olarak yapılmış, yapımı fazla zorlayıcı değil, tığ işi işlemeyi biliyorsanız videomuzu izleyerek kısa zamanda kavrayabilirsiniz, bu oya modelimiz tülbent kenarında çok hoş olacaktır, büyüklere hediye olarak yapılabilir, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin.

Sizlerle önceden paylaştığım tek sıra oya modelleri arasında yer alan, Tek Sıra İncili Fıstık Oyası Yapımına da mutlaka bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tek Sıra Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tek Sıra Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(1) Yorum Yapılmış
Ayşe • 14 Ağustos 2018, 17:10
Yapımı kolaya benziyor, teşekkürler bu güzel oya modeli için
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com