Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI VE MOTİF BİRLEŞTİRME
0 Yorum 30,132 Görüntülenme 29 Ağustos 2018

Tığ İşi Kare Motif Yapımı Ve Motif Birleştirme

TIĞ İŞİ KARE MOTİF YAPIMI VE MOTİF BİRLEŞTİRME

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim her gününüzü huzur ile doldursun inşallah. Sonbahar yaklaşırken motifli örgüler de çıkmaya başlıyor, 2019 motifli örgüler içerisinde yerine alacak, çok hoş görünen Tığ İşi Kare Motif Yapımı ve Motif Birleştirmeyi sizlerle paylaşıyorum, yapımı kolay bir modele benziyor, dilediğiniz renkler de rengarenk yaparak kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Kare Motif Yapımı

Motifli örgü modelimiz Atolyehobi 2019 Örgü Modelleri içerisinde yerini almış. Tığ İşi Kare Motif Yapımında farklı renkler de ipler kullanılmış, sizler dilerseniz tek renk de yapabilirsiniz veya elinizde bulunan iplerle de yapabilirsiniz, her şekilde çok hoş olacaktır, bebek battaniyesi veya diz battaniyesi olarak da yapabilirsiniz veya koltuk üzerine örtmek için de harika olabilir. Şimdiden yapacak olan elleriniz hiç yorulmasın, kolaylıkla bitirmeniz dileğiyle.

Tığ İşi Motif Birleştirme

2018 kış aylarında sizlerle paylaştığım Motifli Örgüler arasında yerini alan, Kardelen Battaniye Motifi Yapımına da kesinlikle bakın derim.

Atolyehobi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Kare Motif Yapımı Ve Motif Birleştirme Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kare Motif Yapımı ve Motif Birleştirme Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com