Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ KOL ÇANTASI YAPIMI
0 Yorum 5,689 Görüntülenme 29 Ekim 2018

Tığ İşi Kol Çantası Yapımı

TIĞ İŞİ KOL ÇANTASI YAPIMI

Evinizden huzur ve bereket hiç eksik olmasın hanımlar. Rabbim her daim yuvanızı huzurlu eylesin. Tığ işiyle değişik örgü modelleri yapılıyor, 2019 tığ işi çanta modelleri içerisinde yerini alacak, harika görünümlü Tığ İşi Kol Çantası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok farklı ve çok güzel görünüyor, fas işi örgü modeliyle yapılmış, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Tığ İşi Çanta Nasıl Yapılır

Tığ işi çanta modelimiz Örgücü Şirin 2019 Çanta Modelleri arasında yerini almış, Tığ İşi Kol Çantası Yapımında eskiyen çantalarda bulunan çanta püskülü ve askısı kullanılmış, sizler de eski çantalarınızı bu şekilde geri dönüşüm yapabilirsiniz, eğer elinizde eski çanta bulunmuyorsa, bu tür aparatları hobi dükkanlarında bulabilirsiniz. Çanta modelimiz de fas işi örgü modeli kullanılmış, tığ işiyle yapılmış, yapımı hiç zorlayıcı değil, tığ işi bilenler kolaylıkla yapabilirler. Şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tığ İşi Çanta Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım Tığ İşi Çanta Modelleri içerisinde yerini alan, Tığ İşi Kolay Sırt Çantası Yapımına da bir bakın derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tığ İşi Kol Çantası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Kol Çantası Yapımı VideoYuvarlak Çanta Tabanı Yapımı Video
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com