Ana Sayfa » Örgü Modelleri / TIĞ İŞİ TİMSAH DERİSİ DESENLİ BERE YAPIMI
0 Yorum 3,991 Görüntülenme 25 Aralık 2017

Tığ İşi Timsah Derisi Desenli Bere Yapımı

TIĞ İŞİ TİMSAH DERİSİ DESENLİ BERE YAPIMI

Sevgili bayanlar, başınızı sıcak tutacak kalın bir bere modeli ile sizlerleyiz, Tığ İşi Timsah Derisi Desenli Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok sıcak tutacak bir bere modeline benziyor, gerçekten timsah derisi gibi.

Bere Yapımı Malzemeler

Tığ İşi Timsah Derisi Bere Modelinde, 3.5mm tığ kullanılmış, yapımına tepe kısmından başlıyoruz, öncelikle sihirli halka yaparak etrafına 15 sık iğne ile dolduruyoruz ve timsah derisi modelimizi kurmaya başlıyoruz. Yapımı hiç zor değil, Tığmucizesi bizler için gayet detaylı bir şekilde anlatmış, modelimiz çok ip yiyen bir model olduğu için iki renk, üç renk, dört renk bile yapabilirsiniz, önemli olan renklerin birbiriyle uyumu. Bence bu model çok güzel olmuş, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Evde veya ev gezmelerinde kullanabileceğiniz, Kot İşlemeli Babet Patik Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Bebek örgüleri yapabileceğiniz, Tığ İşi Zincirli Örgü Modeli Yapımına bir bakın derim.

Tığ İle Bere Başlangıcı

Tığ Mucizesine Tığ İşi Timsah Derisi Bere Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Timsah Derisi Desenli Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com