Ana Sayfa » Bebek Örgüleri / TULUM BEBEK BATTANİYE YAPIMI
0 Yorum 12,616 Görüntülenme 02 Şubat 2019

Tulum Bebek Battaniye Yapımı

TULUM BEBEK BATTANİYE YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi hiç eksik eylemesin. Değişik bebek örgüleri yapılıyor, tulum battaniye modelleri arasında yerini alacak, Tulum Bebek Battaniye Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, yeni doğan bebeklerimizi içerisine yatırabileceğimiz, onları soğuktan koruyacak bir model.

İki Şiş Tulum Bebek Battaniye

Tulum battaniye modelimiz Ören Hanım Tulum Bebek Battaniye Modelleri arasında yerini almış, Tulum Bebek Battaniyesi Yapımında orta kalınlıkta su yeşili renginde bir ip kullanılmış, ip 2 kat yapılarak 4 numara şişle örülmüş, çok hoş olmuş, süslemek için üzerine yıldızlar yapılmış, sizler zevkinize göre farklı figürlerle süsleyebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, bebeklerimizin sağlıklı günlerde kullanmaları dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Bebek Battaniye Modelleri arasında yer alan, Kundak Olabilen Kuzu Battaniye Yapımına da bir göz atın derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tulum Bebek Battaniye Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tulum Bebek Battaniye Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com