Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÜÇ ÇİÇEK BİR YAPRAK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,771 Görüntülenme 01 Ocak 2019

Üç Çiçek Bir Yaprak İğne Oyası Yapımı

ÜÇ ÇİÇEK BİR YAPRAK İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu daim eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri çıkıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünen Üç Çiçek Bir Yaprak İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyor, çiçekli model sevenler için güzel bir alternatif olabilir, çeyizlik olarak da yapılabilecek bir model.

Çiçekli İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, çok güzel görünen Üç Çiçek Bir Yaprak İğne Oyası Yapımında ara kısımlara fildişi modeli yapılmış, daha sonrasında küçük bir dağ modeli ve kenar yaprağı işlenmiş, son olarak çiçekleri yapılmış, çok güzel olmuş. Dilerseniz bu modeli mutfak havlusu kenarlarına yaparak kullanabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Güzel İğne Oyası Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, 2019 Muhteşem Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üç Çiçek Bir Yaprak İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üç Çiçek Bir Yaprak İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com