Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / ÜÇLÜ YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,698 Görüntülenme 08 Nisan 2018

Üçlü Yelpaze İğne Oyası Yapımı

ÜÇLÜ YELPAZE İĞNE OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar yuvanızdan huzur ve mutluluk hiç eksik olmasın, yaptıklarınız yapacaklarınız her zaman hayır olsun inşallah. Değişik ve güzel iğne oyaları paylaşmaya devam ediyorum, sizlerle güzel iğne oyaları içerisinde yer alacak, Üçlü Yelpaze İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, görünümüyle çok güzel olmuş, yapımı da çok zor durmuyor, iğne oyası işlemeyi biliyorsanız, zorlanmadan yapabileceğiniz bir iğne oyası modeli olmuş.

Çok muntazam ve güzel duran, Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları içerisinde yerini almış, bu güzel Yelpaze İğne Oyası Modelimiz, yazma kenarlarında çok hoş duracaktır. İsterseniz tek renk yazmalara rengarenk yapabilirsiniz veya renkli yazmalara içindeki renklere uygun yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapımını detaylı şekilde videomuzu izleyerek anlayabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğum, Yelpaze İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, İki Dağ Arasında Yelpaze İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim, bakarsanız beni çok mutlu edersiniz.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üçlü Yelpaze İğne Oyası Nasıl Yapılır? videolu anlatımı için teşekkür ederiz.

Üçlü Yelpaze İğne Oyası Modeli

Üçlü Yelpaze İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com