Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YANI YAPRAKLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,800 Görüntülenme 28 Kasım 2018

Yanı Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımı

YANI YAPRAKLI ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve mutlu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim sağlığınızı ve mutluluğunuzu daim eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri içerisinde yerini alacak, değişik ve güzel görünen Yanı Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz farklı ve güzel olmuş, değişik iğne oyası modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Yapraklı İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Yanı Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımında öncelikle yeşil yaprak kısmı işleniyor, daha sonra çiçek kısmı yapılıyor, ara kısımlarına badem modeli yapılmış, sizler zevkinize göre farklı modelde uygulayabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çiçekli İğne Oyası

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, 2019 Muhteşem İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yanı Yapraklı Çiçek İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Değişik Çiçekli İğne Oyası Modeli

Yanı Yapraklı Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com