Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YAPRAKLI ÇARKIFELEK TIĞ OYASI YAPILIŞI
0 Yorum 12,588 Görüntülenme 01 Şubat 2018

Yapraklı Çarkıfelek Tığ Oyası Yapılışı

YAPRAKLI ÇARKIFELEK TIĞ OYASI YAPILIŞI

Merhaba bayanlar, harika bir tığ oyası modeli olan, Yapraklı Çarkıfelek Tığ Oyası Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, çok harika bir model olmuş, ben bayıldım, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Çarkıfelek Motif Yapımı

Yapraklı Çarkıfelek Tığ Oyası Yapılışında, 22 numara 0.50mm tığ kullanılmış, ip olarak polyester oya ipi tercih edilmiş, ayrıca modelimizin motiflerinin ortası için, yazmalarda kullanılan halkaların en küçüğünün bir büyüğü kullanılmış. Oya modelimize halkamızın içini doldurarak, motiflerimizi yaparak başlıyoruz, motiflerimizi bitirdikten sonra, tığ battısını yaptığımız yazmamızın yeşil kısmını işleyerek, yaptığımız çarkıfelek motifimizi, yeşil kısma birleştiriyoruz. Çok güzel bir model olmuş, oya modelimizin mutfak havlusu kenarına çok yakışacağı gibi, isterseniz yazma kenarına da yapabilirsin, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, kızlarımızın çeyizine yaparak da kaldırabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, buna benzer motifli oya modellerini sitemizde bulabilirsiniz, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik ve çok güzel görünen, Kart İle Yelpaze Şal Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Bebekleriniz için yapabileceğiniz, Tığ İşi Fıstıklı Bebek Yeleği Yapılışına bir bakın derim.

Yapraklı Çarkıfelek Modeli

Oya ve Dantel Dünyasına Yapraklı Çarkıfelek Tığ Oyası Yapılışı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Yapraklı Çarkıfelek Tığ Oyası Yapımı

Yapraklı Çarkıfelek Tığ Oyası Yapılışı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com