Ana Sayfa » Oya Örnekleri / YENİ SEZON MUHTEŞEM TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,944 Görüntülenme 15 Aralık 2018

Yeni Sezon Muhteşem Tığ Oyası Yapımı

YENİ SEZON MUHTEŞEM TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun hanımlar. Rabbim şerleri sizden uzak hayırları yakın eylesin. Farklı ve güzel tığ oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon oya modelleri arasında yerini alacak, çok güzel görünen Yeni Sezon Muhteşem Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten muhteşem bir model olmuş, ben çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz.

Yeni Sezon Oya Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Hanım Yeni Sezon Oya Modelleri arasında yerini almış, Yeni Sezon Muhteşem Tığ Oyası Yapımında renkleri yazmanın içindeki renklere uygun olarak seçilmiş, sizler de aynı şekilde yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun renkler seçerseniz çok güzel olacaktır. Bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsin, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Sırala Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yeni Sezon Muhteşem Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yeni Sezon Muhteşem Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com