Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / YEPYENİ ÇEYİZLİK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,203 Görüntülenme 09 Aralık 2018

Yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımı

YEPYENİ ÇEYİZLİK İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz huzurlu ve hayırlı olsun bayanlar. Rabbim huzurunuzu daim eylesin. Çok güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 yeni iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, çok zarif ve güzel görünen Yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel bir model olmuş, çok zarif ve muntazam duruyor, tam anlamıyla çeyizlik bir model olmuş.

Çeyizlik İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımında 3 renk ip kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun renkler seçerseniz daha da güzel olacaktır. Bu modeli sadece yazma kenarlarına değil, dilerseniz namaz örtüsü kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, huzurlu ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yeni İğne Oyası Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Yeni İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, 2019 Muhteşem İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Yepyeni Çeyizlik İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com