Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / ÇİÇEK İŞLEMELİ BERE YAPIMI
0 Yorum 4,798 Görüntülenme 19 Ocak 2018

Çiçek İşlemeli Bere Yapımı

ÇİÇEK İŞLEMELİ BERE YAPIMI

Sevgili bayanlar, sizlerle daha önceden çiçek işlemeli panço yapımını paylaşmıştık, şimdi ona takım olacak Çiçek İşlemeli Bere Yapımını sizlerle paylaşıyorum, panço modeli gibi, bere modelimiz de çok güzel olmuş.

İşlemeli Bere Yapılışı

Çiçek İşlemeli Bere Modelinde, 3 numara şişler kullanılmış, sizler dilerseniz 2,5 numara şişlerle de yapabilirsiniz, orta kısmından başlayarak arttırarak örüyoruz, arttırma işlemimiz bittikten sonra, 6 - 7 sıra eksilterek örüyoruz, daha sonra lastik kısmını yaparak bitiriyoruz, son olarak iğne iplikle ve incirlerle çiçek işlemelerini yapıyoruz. Çok güzel olmuş, kız çocuklarımıza çok yakışacağını düşünüyorum, panço modelimizle birlikte takım olarak yapabilirsiniz, sizler dilerseniz farklı renklerde de yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde çocuklarımızın kullanmaları dileğiyle.

Çok güzel görünen, İncili Fıstıklı Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Topitop örgü modeliyle yapılan, Kırmızı Başlıklı Kız Panço Yapımına bir bakın derim.

Şeymanın Örgü Modellerine Çiçek İşlemeli Bere Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çiçek İşlemeli Çocuk Bere Yapımı

Çiçek İşlemeli Bere Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com