Ana Sayfa » Patik Modelleri / ÇİFT ŞİŞLE BONCUKLU PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,332 Görüntülenme 07 Mart 2018

Çift Şişle Boncuklu Patik Yapımı

ÇİFT ŞİŞLE BONCUKLU PATİK YAPIMI

Merhaba hanımlar, yine çok güzel, görenleri hayran bırakacak harika bir patik modeli olan, Çift Şişle Boncuklu Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, boncuklarla kilim deseni yapılmış, iki şişle boncuklu patik 2018 modelleri arasında yerini almış.

Çift Şişle Boncuklu Patik Yapımında, istediğiniz çeşit de boncuk kullanabilirsiniz, inci boncuklar da kullanabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. Modelimize arka kısmından başlayarak, 19 ilmek alarak başlıyoruz, patik modelimiz 39- 40 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, sizler örnek sayılarını değiştirerek, büyük veya küçük ayaklar için yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Kendiniz için veya kızlarınızın çeyizine yaparak kaldırabilirsiniz, renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, patiğin rengini açık renk yaparak, boncukları renkli de yapabilirsiniz, o şekilde farklı ve güzel olabilir. Yeni çıkan ve en güzel boncuklu patik modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Emelce Örgülere Çift Şişle Boncuklu Patik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çift Şişle Boncuklu Patik Yapılışı


Çift Şişle Boncuklu Patik Modeli

Çift Şişle Boncuklu Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com