Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ ÇOK KOLAY İNCİLİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 11,739 Görüntülenme 25 Şubat 2019

İki Şiş Çok Kolay İncili Patik Yapımı

İKİ ŞİŞ ÇOK KOLAY İNCİLİ PATİK YAPIMI

Hayırlı ve bereketli güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her işinizi daima güzel eylesin. Değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, İki Şiş Çok Kolay İncili Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, farklı ve güzel bir model olmuş, yapımı da çok kolay, örgüye yeni başlayanlar bile zorlanmadan yapabilirler.

Çok Kolay Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şiş Çok Kolay İncili Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, ön kısmını süslemek için minik inci boncuklar seçilmiş, 3 numara şişle 52 ilmek alınarak başlanmış, 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte örülmüş, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, 2 ilmek arttırıp eksiltmelisiniz, bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz. Yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İncili Patik Modeli

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle 3 Düz 3 Büz Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Çok Kolay İncili Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Çok Kolay İncili Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com