Ana Sayfa » Örgü Modelleri / İKİ ŞİŞLE ELDİVEN YAPILIŞI
0 Yorum 9,860 Görüntülenme 22 Ocak 2018

İki Şişle Eldiven Yapılışı

İKİ ŞİŞLE ELDİVEN YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, çok güzel ve kış günlerinde kullanabileceğiniz bir eldiven modeliyle birlikteyiz, sizlerle İki Şişle Eldiven Yapılışını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, hem de çok şık görünüyor, ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

İki Şişle Kolay Eldiven

İki Şişle Eldiven Yapılışında, 3,5 numara şiş kullanılmış, eliniz sıkı değilse 3 numara şişlerde kullanabilirsiniz, ip olarak tam anne patik ipiyle işlemiş, sizler orta kalınlıkta bir ip de kullanabilirsiniz, bu tamamen tercihinize kalmış. Başlarken 45 ilmek alarak başlıyoruz ve Tam Annenin anlatımıyla iki şişle örmeye devam ediyoruz, bitirdikten sonra iğne iplikle dikerek birleştiriyoruz, son olarak iki şiş kullanarak fiyonk örüyoruz ve onu da iğne iplikle üzerine birleştiriyoruz, gayet şık olmuş, sade kullanmayı seviyorsanız fiyonk yapmayabilirsiniz, renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, kış günlerinde elleriniz hiç üşümesin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Şiş ve tığ kullanmadan yapabileceğiniz, Parmakla Örülen Kolay Bere Yapımına mutlaka bakın derim.

Tek renk yazmalara çok güzel olacak, Sıralı Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

2 Şiş Eldiven Yapımı

Tam Anneye İki Şişle Eldiven Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Fiyonklu Eldiven Yapılışı


Çift Şişle Bayan Eldiven Yapımı

İki Şişle Eldiven Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com