Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İKİLİ HAVUÇ İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 12,627 Görüntülenme 05 Ağustos 2018

İkili Havuç İğne Oyası Yapımı

İKİLİ HAVUÇ İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz huzurlu ve bereketli olsun bayanlar, Rabbim evinizden bereketi, kalbinizden huzuru eksik eylemesin. Çok farklı ve değişik iğne oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, güzel iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok şık duran İkili Havuç İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok farklı ve değişik bir model olmuş, yapımı da diğer modellere göre fazla zorlayıcı gibi görünmüyor, kısa sürede bitirebileceğiniz bir modele benziyor.

Güzel İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 İğne Oyaları içerisinde yerini almış, İkili Havuç İğne Oyası Yapımında değişik ve farklı renkler kullanılmış, sizler yapacağınız yazma içindeki renklere uygun yaparsanız, çok hoş olacaktır veya dilerseniz tek renk yazmalara rengarenk yaparak da kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacak bir model, şimdiden bu güzel modeli yapacak olan herkese kolay gelsin, iyi günlerde kullanın.

Kısa süre önce sizlerle paylaştığım, Kolay İğne Oyası Modelleri arasında yerini alan, Kanatlı Yelpaze İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İkili Havuç İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İkili Havuç İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com