Ana Sayfa » Lif Modelleri / KALP MOTİFLİ KESE LİF YAPIMI
0 Yorum 7,208 Görüntülenme 18 Mart 2018

Kalp Motifli Kese Lif Yapımı

KALP MOTİFLİ KESE LİF YAPIMI

Kalpli lif modellerini bugünlerde sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, bu defa Kalp Motifli Kese Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok kullanışlı ve güzel olmuş, çeyizlik lif olarak yapabileceğiniz bir lif modeli olmuş.

Kalpli Lif Yapımı

Kalp Motifli Kese Lif Modelinde, 3 numara 1,7mm tığ kullanılmış ve iki renk iple işlenmiş, yapımı gayet kolay, iki parça halinde işleyerek kenar kısımlarından birleştiriyoruz, daha sonra ağız kısmını yaparak, lif modelimizi bitiriyoruz. Üstünü kalp motifleriyle süslüyoruz, görünüm olarak çok hoş olmuş, kese lif olduğu için gayet de kullanışlı olacaktır. Kızlarımızın çeyizi içinde yaparak kaldırabilirsiniz, dilerseniz sizlerle paylaşmış olduğum, kalp motifli kare lif yapımına ve kalp motifli yuvarlak lif yapımına bakarak, üçünü birlikte yapıp takım halinde kullanabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Şeymanın Örgü Modellerine Kalp Motifli Kese Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kalp Motifli Kese Lif Modeli

Kalp Motifli Kese Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com