Ana Sayfa » Mekik Oyası Modelleri » Oya Örnekleri / ORTASI BONCUKLU MEKİK OYASI YAPIMI
0 Yorum 7,198 Görüntülenme 29 Ocak 2018

Ortası Boncuklu Mekik Oyası Yapımı

ORTASI BONCUKLU MEKİK OYASI YAPIMI

Sevgili hanımlar, güzel bir mekik oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle Ortası Boncuklu Mekik Oyası Yapımını paylaşıyorum, görünümüyle çok güzel olmuş ve çok da değişik görünüyor, ben bayıldım sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Motifli Mekik Oyası

Ortası Boncuklu Mekik Oyası Modelinde, öncelikle motiflerimizi işlemeye başlamadan önce, ortasına yapacağımız boncukları ipimize alıyoruz, daha sonra pırpırlardan oluşan yuvarlak motiflerimizi işliyoruz. Yazma kenarına iğneyle birleştirebilirsiniz, ara kısımlarına süsleme olarak zürafalar veya değişik modeller yapabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, havlu kenarlarına da çok yakışacağını düşünüyorum, ayrıca kızlarımızın çeyizi için de harika bir parça olabilir. Renklerini yazmanızın renklerine uygun olarak yapabilirsiniz veya tek renk yazmalara tek renk de uygulayabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Boncuklu oya modeli seviyorsanız, Şişte Boncuk Oyası Yapımına bakmanızı tavsiye ederim.

Kızlarımızın çeyizi için yapabileceğiniz, Dantel Küçük Motifli Mutfak Salon Oda Vitrin Takımı Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Marifetli Ellere Ortası Boncuklu Mekik Oyası Yapımı Detaylı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Pırpırlı Mekik Oyası Yapımı

Ortası Boncuklu Mekik Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com