Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / REGLAN KOL V YAKA ERKEK ÇOCUK HIRKA YAPIMI
0 Yorum 9,369 Görüntülenme 20 Ocak 2018

Reglan Kol V Yaka Erkek Çocuk Hırka Yapımı

REGLAN KOL V YAKA ERKEK ÇOCUK HIRKA YAPIMI

Sevgili bayanlar, sizlerle bugün çok güzel ve çocuklarımızı sıcak tutacak bir hırka modeli olan, Reglan Kol V Yaka Erkek Çocuk Hırka Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

V Yaka Hırka Yapımı

Reglan Kol V Yaka Erkek Çocuk Hırka Modeli, 2 - 3 yaşa uygun şekilde yapılmış, bir buçuk iki yumak ip gitmiş, Anne İşleri bir buçuk gün gibi kısa bir sürede bitirmiş, eliniz iki şiş örgüye yatkınsa sizlerde böyle kısa bir sürede bitirebilirsiniz. Kendinden desenli ip kullanıldığı için yapımı gayet kolay, örmeye yeni başlayanlar bile bu modeli kolaylıkla yapabilecekler, Anne İşleri 180 ilmek alarak modelimize başlamış, sizler daha büyük çocuklar için yapmayı düşünürseniz, ilmek sayısını ve örnek sayılarını arttırabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, çocuklarımızın güzel günlerde kullanmalarını dileğiyle.

Çok zarif ve çok güzel görünen, 2018 İğne Oyası Namaz Örtüsü Modeline bakmadan geçmeyin derim.

Kız çocuklarına çok yakışacağını düşündüğüm, Çiçek İşlemeli Bere Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Çocuk Hırka Yapımı

Anne İşlerine Reglan Kol V Yaka Erkek Çocuk Hırka Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş V Yaka Erkek Çocuk Hırka Yapımı

Reglan Kol V Yaka Erkek Çocuk Hırka Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com