Ana Sayfa » Lif Modelleri » Örgü Modelleri / SÜNGER BOB KESE LİF YAPIMI
1 Yorum 5,552 Görüntülenme 20 Aralık 2017

Sünger Bob Kese Lif Yapımı

SÜNGER BOB KESE LİF YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çocukların çok seveceği, oldukça popüler olan çizgi film karakteri Sünger Bob Kese Lif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel olmuş ve çok şeker, çocuklarınızın çok beğeneceğini düşünüyorum.

Sünger Bob Lif Yapılışı

Sünger Bob Kese Lif Modelinde, 5 renk ip kullanılmış, öncelikle 9 fıstık yaparak başlıyoruz ve bunu 12 fıstık olacak şekilde arttırarak işliyoruz. Şeyma Hanım yapımını gayet detaylı bir şekilde anlatmış, 2 parça olarak işliyoruz, daha sonra gözlerini dişlerini ve kravatını ayrı olarak işleyerek üzerine birleştiriyoruz, son olarak işlediğimiz iki parçayı kenarlarından birleştiriyoruz. Çok güzel ve detaylı olmuş ben çok beğendim, çocuklarımıza yaparak onlara banyoyu sevdirebiliriz, hediye olarak da onları sevindirebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, çocuklarımızın iyi ve sağlıklı günlerde kullanmalarını dileğiyle.

Başınızı sıcacık tutacak ve yapımı kolay, Tığ İşi İki Renkli Kolay Bere Yapımına bir bakın derim.

Yazma kenarına veya namaz örtüsü kenarına yapabileceğiniz, İğne Oyası Renkli Dağ Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Şeymanın Örgü Modellerine Sünger Bob Kese Lif Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Sünger Bob Kese Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(1) Yorum Yapılmış
isimsiz • 21 Şubat 2019, 05:52
Çok guzel
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com