Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÜÇ YAPRAKLI ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 13,176 Görüntülenme 02 Ocak 2019

Üç Yapraklı Çiçek Tığ Oyası Yapımı

ÜÇ YAPRAKLI ÇİÇEK TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her işinizi hayırlı eylesin. Çok değişik ve güzel tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, iğne oyasından tığ oyasına çevrilmiş Üç Yapraklı Çiçek Tığ Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, gerçekten çok hoş olmuş, çok güzel görünüyor, iğne oyası bilmeyenler için iğne oyasına alternatif bir model olmuş.

Yalancı İğne Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Tığ Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, Üç Yapraklı Çiçek Tığ Oyası Yapımında yazmaya uygun renkler seçilmiş, sizler de aynı şekilde yapacağınız yazmaya uygun renkler seçerseniz çok hoş olacaktır, bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi mevlüt örtüsü kenarına da çok hoş olacaktır, derseniz havlu kenarına da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel duracaktır. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, hayırlı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Kolay Ve Göz Alıcı Tığ Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Üç Yapraklı Çiçek Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Üç Yapraklı Çiçek Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com