Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ŞIK VE KOLAY ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI
0 Yorum 21,940 Görüntülenme 26 Ocak 2019

İki Şişle Şık Ve Kolay Çeyizlik Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE ŞIK VE KOLAY ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI

Gününüz sevdiklerinizle birlikte ve mutlulukla dolsun. Rabbim her gününüzü çok güzel eylesin. Kolay ve güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri arasında yerini alacak, İki Şişle Şık Ve Kolay Çeyizlik Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, hem sade bir model, hem de çok şık ve güzel görünüyor, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizler de kolaylıkla yaparak kullanabilirsiniz.

Çeyizlik Patik Modeli

Patik modelimiz Örgü Hayatım İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Şık Ve Kolay Çeyizlik Patik Yapımında tek renk ip ve 3 numara şiş kullanılmış, 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte örülmüş, 47 ilmekle başlanmış, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, 4 ilmek ekleyip çıkarabilirsiniz. Dilerseniz bu modeli çeyizlik olarak da yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şişle Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, Bay Bayan Haroşalı Kolay Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Şık Ve Kolay Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Şık Ve Kolay Çeyizlik Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com