Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE TABANDAN BAŞLANAN KOLAY PATİK YAPIMI
0 Yorum 19,074 Görüntülenme 28 Şubat 2019

İki Şişle Tabandan Başlanan Kolay Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE TABANDAN BAŞLANAN KOLAY PATİK YAPIMI

Sağlık dolu güzellik dolu günleriniz olsun bayanlar. Rabbim güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok güzel ve yeni patik modelleri çıkıyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Tabandan Başlanan Kolay Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, model olarak çok güzel olmuş, ayağı saracak sıcak tutacak bir model, çeyizlik olarak yapılabilecek güzellikte.

İki Şişle Patik Şablon

Patik modelimiz Örgü Aşkı İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Tabandan Başlanan Kolay Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, şişe olarak 3 numara şişle örülmüş, taban kısmının başlanarak yapılmış, 37 numara ayak için 76 ilmek alınarak başlanmış, sizler biraz daha büyük veya küçük yapmak isterseniz 4 ilmek arttırıp eksiltebilirsiniz. Bu modeli zevkinize göre renklerle yaparak kullanabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İki Şişle Patik Yapımı

Sizlerle daha önceden paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Çok Kolay İncili Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Tabandan Başlanan Kolay Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Tabandan Başlanan Kolay Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com